e-kondomy.cz Blog / ZÁBAVA  / O čem se sexuologům původně ani nesnilo

O čem se sexuologům původně ani nesnilo

Sexu a fotbalu rozumí každý. Anebo ne? Netušíme, jak je to s fotbalem. Ale historky z ordinace renomovaných českých sexuologů svědčí o tom, že ne každý ví, k čemu slouží penis a že Venušiny kuličky nejsou totéž co Mozartovy koule.

Lékařské tajemství je třeba zachovat. To ovšem neznamená, že vše, co se odehraje za zavřenými dveřmi ordinace sexuologa, zůstane navždy zamlčeno. Neznáme samozřejmě ani jména, ani adresy dotyčných. Ale těžko uvěřitelné historky se opravdu staly a některé se dokonce dostaly do skript pro mediky.

Jak se dělají děti?

Některé páry čekají na děti dlouho. Ale jedenáct let je už opravdu hodně, řekla si mladá paní a vydala se na gynekologii. Ordinující lékař byl shodou okolností též sexuolog, a tak poté, co zjistil, že žena i muž jsou po stránce reprodukce naprosto v pořádku, vyptal se na jejich intimní život. Byl velmi bohatý. Mazlení, líbání, hlazení, orální sex, masturbace, vzájemná masturbace… jen ta penetrace se nekonala. Ani jeden z páru totiž netušil, že něco takového je ke zplození dítěte třeba. Je to překvapivé, ale je to tak, i v našem světě existují „nepolíbené“ bytosti, které nemají ani tušení o tom, že existují erotické časopisy, filmy, pomůcky, kondomy, a dokonce i vniknutí penisu do vagíny. Po malém školení v ordinaci sexuologa pár odcházel sice ohromen, ale potěšen vyhlídkami na nová dobrodružství. No a za rok přistál panu doktorovi v emailu snímek čerstvě narozeného chlapce.

Mozartovy kuličky

Toho chlapa by měli zavřít, nejlépe na doživotí, takhle zneuctít ženu, lkala pohledná dáma v ordinaci.  Když se sexuolog konečně dostal ke slovu a vyptal se ženy, co konkrétně jí dotyčný muž provedl a jak to souvisí s jeho oborem, jala se vyprávět o své oblíbené sexuální pomůcce, jíž jsou Venušiny kuličky. Nosím je ráda a často, což jsem tomu bídákovi svěřila, povzlykávala madam s tím, že bídák jí slíbil extra zboží, po kterém budu vrnět jako dron nad Alpami. A pak došlo na věc. Muž přizvedl ženě nohy a opatrně, jednu po druhé, zaváděl do zadečku své milé Mozartovy koule alias čokoládové kuličky, které dosud schovával v mrazáku. Ženu ani tak nevyděsilo prostěradlo, jež po půl hodině hrátek vypadalo velmi nevábně, jako fakt, že její báječný milenec si pravděpodobně libuje si ve fekáliích, ale protože se to bojí přiznat, vynahrazuje si to čokoládou. Dáma plakala, že tak dobrého milence nikdy neměla a nechce o něj přijít, ale bojí se ho, a tak žádá pro muže okamžitou hospitalizaci. To sexuolog rázně odmítnul a ženě vysvětlil, že čokoládový fetiš je něco zcela neškodného, a navíc velmi vzrušujícího, protože oba mohou v rámci hry olizovat všechna místa, kam se čokoláda během sexu dostala.

Chci být kluk!

Když rodičům pětiletá holčička od rána do večera tvrdí, že chce být kluk, máma s tátou velmi znejistí. Zvlášť v dnešní době. Důvody nebo pocity, proč a kdy jí tohle vůbec napadlo, odmítala sdělit komukoliv včetně dětské lékařky, které se svým přáním rovněž svěřila. Lékařka nechtěla nic zanedbat, a tak poslala rodiče na radu k sexuologovi. V tomhle věku jsou si sice děti vědomé – anebo spíš podvědomé – své sexuality, ale na stanovení diagnózy ukazující na transgender poruchu je přece jen brzy. Sexuologovi to ale vrtalo hlavou, a tak se s rodiči domluvil, že děvčátko přivedou. Po krátkém rozhovoru se záhada vysvětlila. Malá slečna totiž chodila na balet do školy, kde kluci vždycky o přestávce utíkali do nějaké místnosti, kam ji nikdy nechtěli pustit. Proto se rozhodla, že bude mužem, aby záhadu prozkoumala. Poté, co rodiče holčičce vysvětlili, že tam kluci chodí čůrat, což se odehrává úplně stejně jako na společných toaletách v mateřské školce, holčička ztratila o opačné pohlaví zájem. Tedy aspoň prozatím…